10 розкішних і модних стрижок з косим чубчиком для густого волосся

Не секрет, що косий чубчик є дивним елементом, адже він може поєднуватися з абсолютно будь-якими зачісками, додаючи образу витонченості. Для дівчат і жінок з густим волоссям важливо, щоб косий чубчик був дуже простий в укладанні. В даному випадку можна вибрати укладку косого чубчика як в самих банальних і простих варіантах, так і в складних, додаючи її до каре, бобу або навіть до піксі.

Косий чубчик в поєднанні з каскадом

Безумовно, каскад є прекрасним варіантом для створення косого чубчика. Завдяки такому поєднанню прекрасно досягається легкість зачіски. Важливо пам’ятати, що косий чубчик з каскадом повинен бути подовжений або рваний.

Каре з косим чубчиком

Насправді, класичний варіант каре повинен бути з повною відсутністю будь-якого чубчика. Але в даний час все більше стилістів вдаються до динамічних і сучасних версій. Жінки з густим волоссям можуть дозволити собі косий, подовжений або максимально короткий чубчик, завдяки якому вдасться гармонізувати пропорції обличчя.

Поєднання стрижки боб і косого чубчика

Це поєднання є чудовим для всіх дівчат і жінок з густим волоссям. Все через те, що косий чубчик і стрижка боб припускають невелику асиметрію. У більшості випадків для такої стрижки вибирається рваний косий чубчик, трохи довший класичного. Саме завдяки цьому відбувається повне завершення образу.

Драбинка і двошаровий косий чубчик

Завдяки такому цікавому і незвичайному поєднанню вдається приховати дуже густе волосся. При подібному поєднанні виходить дуже легка, повітряна зачіска, що підходить для будь-якого типу обличчя.

Коротка стрижка піксі і косий чубчик

Така зачіска чудово виглядає абсолютно в будь-якому варіанті. Найважливіше – взяти до уваги будову обличчя. У разі, якщо вам необхідно витягнути овал, потрібно віддати перевагу косому подовженому чубку, а для відкритості обличчя – короткому косому.

Важливо пам’ятати, що завдяки косому чубку жінка в будь-якому віці може спокійно скорегувати свій овал обличчя: приховати високе чоло, незначні недосконалості шкіри і підкреслити всі свої переваги. Пам’ятайте, косий чубчик підійде абсолютно всім представницям прекрасної статі з густим волоссям. Головне, вдало підібрати стрижку.

Читайте також: Антитренди фарбування волосся і їх модні альтернативи в 2020-2021 роках


Не пропустіть