10 головних трендів в весільних зачісках на 2021 рік

Літо ось-ось прийде до нас остаточно і не за горами буде найпопулярніший весільний сезон в році. Які весільні зачіски та укладки будуть в тренді в цьому сезоні? Пропонуємо вашій увазі підбірку найкрасивіших і елегантних образів, які припадуть до смаку кожній з вас.

Тонкі завиті пасма добре збираються в будь-яку ніжну укладку. Низький текстурний пучок чудово підходить в якості весільного укладання – доповніть його відповідними аксесуарами і випустіть пару пасом біля обличчя Ви отримаєте ідеальну стильну весільну зачіску цього літа.

Трішки складніший об’ємний пучок, що складається з текстурних широких пасом. Об’єм на маківці дозволить укладанню виглядати гармонійно і урочисто.

Серед модних деталей в сучасних весільних зачісках – коси. Легкі, об’ємні, не занадто тугі і без старомодного фльору. Таке укладання виглядає просто приголомшливо!

Низький хвіст з легкою “голлівудської хвилею” – один з найкрасивіших трендів цього сезону. Щоб зачіска виглядала ідеально, додайте гарний весільний аксесуар у вигляді об’ємної шпильки або обідка.

М’які “голлівудські хвилі”, глибокий бічний проділ і пара стильних шпильок в якості прикраси. Стильний і лаконічний весільний образ готовий!

Класичні ніжні хвилі з глибоким проділом і без тонни лаку – такий тренд до вподоби багатьом сьогоднішнім нареченим. Ви можете залишити укладку так чи додати невелику весільну прикрасу для волосся.

Низький не тугий пучок з центральним проділом. Таке укладання можна назвати класикою весільних зачісок. Якщо ви вибрали наряд в стриманому класичному стилі, то таке укладання ідеально до нього пасуватиме.

Глибокий бічний проділ, “голлівудські хвилі” і аксесуар у вигляді великої помітної сережки. Цей образ надовго запам’ятається всім – і нареченій, і гостям, адже він абсолютно жіночний і чудовий.

Об’ємний текстурний пучок можна зробити на будь-якому волоссі – і тонкому, і щільному, і густому і рідкому. Головне, використовувати хороший стайлінг, але без тонни лаку для волосся. Доповніть стильну укладку модним аксесуаром – об’ємним світлим обідком з шовку або атласу.

Лаконічні жіночні укладання з низькою фатою. Класичний весільний образ, який в цьому році, мабуть, буде переважати над усіма іншими.

Об’ємні текстурні хвости теж в тренді. Високі, низькі або середні – неважливо, головне поєднувати їх з хвилястими пасмами і лаконічними весільними аксесуарами. Але варто обійтися без начісування – це вже досить старомодно виглядає.

Читайте також: Трендові стрижки прийдешнього літа 2021


Не пропустіть