Трендові стрижки прийдешнього літа 2021

Пропонуємо вам звернути увагу на кілька ідей трендових стрижок цього літа, до якого залишилося зовсім небагато. У майбутньому сезоні різноманітність зачісок і довжини вражає, так що кожен зможе знайти для себе підходящий варіант.

Яскраві, сміливі і короткі – ці стрижки вийдуть якщо не на перший план, то на другий точно. Але не забувайте про те, що креативні стрижки повинні бути простими за формою, щоб відповідати сучасним тенденціям.

Піксі з об’ємною верхівкою і довгим чубчиком в поєднанні з ультра-короткою потилицею. Стрижка виглядає м’якою і стильною – ця форма сьогодні одна найбільш актуальних серед розмаїття піксі.

А ця піксі більше схожа на стрижку “Томбо” – коли чубчик і потилиця йдуть по одній лінії, але при цьому довге волосся тут поєднується з поголеними частинами. Раніше ця стрижка була в моді лише у чоловіків, але сьогодні її можна побачити переважно на жінках.

Ще один варіант креативної піксі: поголена голова і дуже об’ємна верхня частина, яка пострижена за типом ірокеза. З хвилястим укладанням ця стрижка виглядає найкраще.

Короткий і злегка рваний боб не здає своїх позицій і в цьому році. Ця стрижка – легка, проста, але в той же час стильна – відмінно освіжає, омолоджує і добре виглядає на будь-якому волоссі і з будь-якої укладанням.

Довгий жіночний боб прекрасно поєднується з модним чубчиком-шторкою. Ця стрижка і довжина ще довго будуть актуальними.

Рваний хвилястий боб ще й дуже добре показує себе на тонкому і не густому волоссі. При правильній техніці стрижка робить волосся більш густим і об’ємним на вигляд.

Середні стрижки з легким філіруванням кінчиків і довгим чубчиком-шторкою. Прекрасний універсальний варіант для густого тонкого волосся. За рахунок тонких невидимих ​​верств на кінцях пасма знаходять м’якість і чарівність.

Середній боб на прямому волоссі. Ця стрижка не нова, але й не збирається здавати обертів. Хвилясте укладання сюди підходить найкраще, але і з прямим волоссям стрижка виглядає чудово.

Стрижка “Шеггі” знову в центрі уваги. Але сьогодні вона м’якша, жіночна, без різких переходів. Найкраще поєднується з об’ємним легким чубчиком і подовженими пасмами з боків.

“Італійка” теж в тренді! Ця стрижка ідеально підходить довгому густому волоссю, надаючи йому текстуру, м’якість, багатошаровість. разом з чубчиком-шторкою ідеально коригує овал обличчя.

Лонг боб на прямому волоссі – стрижка спокійна, стильна і підходить абсолютно всім. Буде виглядати ідеально і на густому, і на рідкому волоссі за рахунок м’якого зрізу.

Натуральне доглянуте кучеряве волосся – це дуже красиво! Надати йому форму складно, але потрібно. Для такого типу волосся актуальні прості стрижки А-силуету або стрижки з легкою багатошаровістю, щоб волосся мало об’ємну пружну форму.

“Італійка” на довге волосся з подовженим багатошаровим чубчиком – краще рішення для тонкого і густого волосся. Якщо хочете освіжити стрижку, але без втрати довжини, то кращого варіанту вам не знайти!

Ще один варіант стрижки на довге волосся із збереженням довжини: легкі тонкі шари на кінцях і хвилясте укладання. Для довгого густого волосся – це найактуальніший спосіб підкреслити їх красу.

Легка багатошаровість і густий градуйований чубчик з подовженими пасмами з боків. Виглядає просто і стильно – так ви підкреслите і свою індивідуальність, і хороший стан волосся.

Читайте також: Трендові зачіски і стрижки цієї весни, які ви зможете повторити


Не пропустіть