10 головних трендів у зачісках, стрижках та фарбуванні, які варто очікувати у 2022 році

Гуру моди поділилися з нами 10-ма головними трендами у зачісках, стрижках та фарбуванні, які варто очікувати у 2022 році. Залишайтеся з нами, тут ви дізнаєтеся багато корисної інформації для себе, яка допоможе вам кардинально змінитися вже цього сезону.

Двоколірне фарбування з використанням яскравих кольорів – виразний тренд, який варто неодмінно спробувати вже цього сезону. Стилісти-колористи пропонують почати своє знайомство з цим трендом з фарбування кількох пасм біля обличчя в яскравий колір. Дане фарбування чудово підійде як довгому волоссю, так і стрижкам з «рваним» ефектом.

Тонкі, ледь помітні, але дуже контрастні кілька пасм, приховані під загальною копицею волосся зроблять вашу зовнішність особливою і, в той же час, не змусять вас кардинально змінюватися.

Актуальна зачіска 2022 – це високий гладкий хвіст і зачесаний на бік довгий чубчик. Додати стилю цій зачісці допоможуть акцентні шпильки. Зачіска в дусі кінця 90-х, початку 2000 року підійде, як на кожен день, так і для особливого святкового заходу.

Беззаперечним фаворитом у фарбуванні в 2022 стануть темні однотонні відтінки: каштановий, шоколадний, чорний, винний, коньячний.

Однотонне платинове фарбування. Натуральна сивина – новий тренд допоможе багатьом зрілим красуням полюбити себе, прийняти вікові зміни у зовнішності та звикнути до сивини.

Улюбленою зачіскою для багатьох у цьому сезоні та не тільки, будуть легкі натуральні хвилі. Хвилясте волосся додає жіночому вигляду романтичності, легкості, ніжності та солідності. Виконати дане укладання волосся не складе труднощів в домашніх умовах.

Наступний актуальний тренд 2022 року – це гладке і пряме волосся. Доглянуте гладке волосся ніколи не виходило з моди, тому сміливо купуйте необхідні стайлінгові прилади і насолоджуйтесь красою свого волосся.

Цього року у тренді буде ефектна і досить проста у створенні зачіска «пучок» із розпущеними тонкими пасмами біля обличчя.

Читайте також: Трендові короткі стрижки зими 2022 для стильного образу


Не пропустіть