Градієнтний манікюр: варіанти, які будуть в моді в 2022

Градієнт – головний тренд 2022 року. І робиться він не так складно, як може здатися на перший погляд.

Градієнтний манікюр, манікюр омбре – обидва ці терміни означають те саме: м’які переходи кольору на нігтях. І наприкінці 2021 року градієнт вже був на піку популярності!

Що робить його настільки модним? Почасти річ у різноманітті такого дизайну. Двоколірною класикою справа не обмежується, можливості для самовираження практично безмежні!

Види градієнтного манікюру

Градієнт буває дуже різним. Ось його основні види.

Звичайний двокольоровий перехід. Просто вибираєте будь-які кольори, і майстер робить «розтяжку». І знаєте, що класно? Порядок не важливий, темним може бути як початок нігтя, так і його кінчик — все залежить тільки від ваших побажань!

Перехід між трьома-чотирма відтінками. Але тут є нюанс: багатобарвність найкраще виглядає на довгих нігтях. На коротких зробити такий манікюр дуже складно.

Градієнт може бути не лише вертикальним! Горизонтальні варіанти сьогодні менш популярні, але ми за різноманітність. Спробуйте, як вам саме цей варіант — манікюр вашої мрії?

До речі, ефектом омбре можна прикрасити не тільки всі нігті, а один або два, і це теж виглядає стильно.

Градієнт може бути фоном для акценту: блискіток, глітеру, різноманітних втирань для блиску та сяйва та посипок (для складніших текстур), малюнків, штампів та логотипів. Також до градієнта можна додати відблиски! Так-так, умілий майстер може їх намалювати.

А ще градієнтним може бути манікюр загалом: нігті фарбують у різні тони в одній колірній гамі, і кожен пальчик виглядає по-особливому.

Трендові відтінки для градієнтного манікюру

Градієнт можна робити постійно. Через різноманітність відтінків він навряд чи вам набридне! Наприклад, якщо хочеться ніжності та романтики (або якщо у вас строгий дрес-код), вибирайте м’який природний нюд. А от якщо ви почуваєтесь «сексуальною кішкою», зверніть увагу на червоний, бордовий та коричневий варіанти.

Можна навіть ризикнути і «розтягнути» тон у чорний, синій чи смарагдовий: повірте, це виглядає дуже ефектно. А якщо ж ви в задерикуватому і веселому настрої, пограйтеся з неоном. Це не лише актуально, а й створить позитивний настрій.

Загалом омбре однаково виразно виглядає і на коротких, і на довгих нігтиках, при цьому форма їх може бути абсолютно будь-якою. Це величезний плюс, адже вам не доведеться цуратися звичної улюбленої довжини. Ми за зручність та комфорт!

Читайте також: Смарагдові нігті: трендові ідеї 2022


Не пропустіть