Анатолій Анатоліч заявив, що через погодні умови не зміг прилетіти додому з США

Знаменитий український шоумен Анатолій Анатоліч розповів, з якими труднощами зіштовхнувся перед вильотом додому. Відомо, що разом з сім’єю чоловік відпочивав у Маямі. Там Анатолій Анатоліч чудово провів час та задоволеним мав повернутися додому. Проте, через погодні умови його рейс двічі скасували.

В Instagram-stories шоумен повідомив, що через таку прикру ситуацію його сім’я змушена була залишитись в Маямі. За словами чоловіка, він орендував квартиру, заплативши 200 доларів.

Погодні умови в Стамбулі так і не покращилися. Тому, Анатолій Анатоліч вирішив летіти до Парижу, а вже звідти до Києва. Телеведучий заявив, що через відпустку йому довелося пропустити багато роботи.

За словами Анатолія Анатоліча, вся його сім’я неабияк поспішала додому. Також телеведучий повідомив, що до Києва він прилетів не швидко. За словами шоумена, через сильний туман його рейс теж затримали.

Велика кількість шанувальників відразу підтримала зірку українського шоу-бізнесу. Також вони побажали сім’ї Анатолія Анатоліча більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях. А ще фоловери попросили шоумена показати більше світлин з відпустки.

Читайте також: Ілона Гвоздьова повернулась додому з Грузії та замилувала світлиною з донечкою


Не пропустіть