Зимові тренди для волосся 2022: 17 модних зачісок для жінок 40-50 років

Кожна жінка, якого б віку не була, прагне виглядати молодшою ​​та привабливішою. У цьому їй допомагає модна стрижка та оригінальне укладання. З віком волосся втрачає колишній блиск, густоту та красу. Тому за ним необхідний ретельніший догляд, щоб візуально надати зачісці ідеальної форми і вигляду.

Розглянемо детальніше, які саме зимові тренди для волосся пропонують стилісти жінкам 40-50 років.

Натуральний відтінок волосся – головний тренд для жінок 40-50 років

Мода мінлива, тому кожного нового сезону нам пропонують різні відтінки для фарбування та технології нанесення. Взимку 2021 року стилісти вирішили, що достатньо жінкам псувати свої локони. Головний тренд сезону – бездоганний натуральний колір. Якщо ви від природи блондинка або брюнетка, варто лише трохи підкоригувати відтінок і додати йому блиску, а також приховати сивину.

Елегантні короткі стрижки

Трендові короткі стрижки для жінок 40-50 років знову беруть гору в сезоні зима 2021. Так, ваша улюблена піксі, модний боб і незрівнянне каре знову порадують своїми стильними варіантами. Ці стрижки добре омолоджують будь-який образ жінки, приховуючи її недоліки і виділяючи прекрасне волосся.

Обов’язкове градуювання

Основний момент у модних тенденціях на зачіски – це додаткова обробка волосся градуюванням. Її можна застосовувати у стрижках на будь-яку довжину волосся. У чому суть техніки? З віком шевелюра втрачає свій первозданний вигляд, пасма рідшають, а сама структура стає тонкою і неживою. Щоб повернути волоссю красивий і об’ємний вигляд, роблять градуювання. Подивіться, як природно виглядають всі зачіски на старших жінках, хоч насправді волосся вже перестало бути такими ж, як у молодих дівчат. Чарівна сила градуювання змінить ваш образ та створить найтрендовіший імідж зими 2021 року.

Укладки, що омолоджують

Не забуваємо про стильні укладання. Взимку 2021 року жінкам 40-50 років пропонують вибирати зачіски з ніжними хвилястими кучерями, з об’ємною маківкою і вишуканим прямим волоссям. Підбирайте варіант під свій стиль та стрижку, щоб отримати повноцінну гармонію у своєму зовнішньому вигляді.

Зимові тренди для волосся жінкам 40-50 років передбачають природний відтінок волосся на ідеальній стрижці. Створити таке привабливе поєднання дуже легко. Головне — дотримуватися модних тенденцій та порад свого особистого стиліста, а також не забувати про догляд за волоссям.

Читайте також: Модні стрижки без чубчика на тонке волосся середньої довжини 2022: 10 бездоганних ідей


Не пропустіть