Звичайний пісок творить чудеса: посипаємо ним квітучу яблуню і збираємо щедрий врожай

Природа ніколи не підлаштовується під бажання дачників. Одне літо може бути спекотним і сухим, а інше – повною протилежністю. А якщо літо холодне або дощове, то і врожай буде мізерний. Адже в погану погоду квіти на плодово-ягідних деревах практично не виробляють нектар, а значить, бджоли, джмелі та інші запилювачі не прилітають, плоди не зав’язуються, і дачники залишаються без врожаю. Але деякі садівники і городники застосовують спосіб, який допомагає запилитися деревам і без бджіл.

Серед деяких любителів заміського життя відомий секретний спосіб запилення, про який практично ніхто не знає. Для збільшення зав’язаних плодів використовують звичайний річковий пісок. Одна піщинка може потрапити в кілька квіточок, тим самим запилити та запустити процес зав’язування плодів і ягід. А таких піщинок можуть бути сотні, а то й тисячі в процесі піскування. Цей спосіб дуже виручає, коли на вулиці холодно і на ділянці не працюють маленькі бджілки.

Що потрібно робити

Спосіб недорогий, а головне, ефективний. Навіть якщо ви купите пісок для цієї процедури, витрати окупляться сповна.

Для запилення підійде звичайний намивний пісок. У суху і безвітряну погоду візьміть достатню кількість сухого піску. В руку наберіть жменю і віялом кидайте в квіти яблуні або іншого плодового дерева. Повторіть процедуру кілька разів поспіль. Якщо є можливість, то три рази в день.

Але навіть якщо на вулиці гарна погода, світить сонце, а в квітах копошаться працьовиті бджілки і джмелі, не нехтуйте даним способом. Адже це збільшить шанси отримати рясний урожай яблук, груш, вишні та інших плодів.

Спробуйте цей спосіб запилення, і ви будете приємно здивовані від кількості врожаю, адже садівники і городники, які знають про цей спосіб, щорічно знімають зі своїх дерев кілька кілограмів яблук та інших плодів.

Читайте також: Чим вилікувати пероноспороз у огірків і причини появи захворювання


Не пропустіть