Зоряна Марченко відверто розповіла, чому її 8-річна донечка вирішила змінити ім’я

Відома українська акторка Зоряна Марченко виховує чудову донечку Агату, якій наразі 8 років. Дівчинку знаменитість народила від росіянина Олександра Ведменського. Акторка вже давно з ним розлучилась. Наразі колишнє подружжя не підтримує зв’язок. Також Зоряна Марченко відверто розповіла, чому її 8-річна донечка вирішила змінити ім’я. Подробицями жінка поділилась в інтерв’ю.

“У житті я на неї кажу Агата, а повне ім’я Агафія. Але ми будемо його змінювати. Вона не хоче бути Агафією, а хоче бути Агатою. Ми будемо змінювати не лише ім’я, а й місце народження. Вона народжена в Росії”, – повідомила Зоряна Марченко. Також акторка додала, що донечка самостійно вирішила змінити ім’я.

А ще зірка українського шоу-бізнесу заявила, що дівчинка хоче змінити не лише ім’я, а й місце народження. Донька Зоряни Марченко знає, що народилась в Росії. Дівчинці це дуже не подобається.

“Вона хоче змінити місце народження, це її ініціатива. Вона сказала, я не хочу, щоб у мене це було там написано. Стосовно імені – їй не подобається, вона хоче так. Щодо по батькові – подивимося. Прізвище, якщо вона захоче змінити, ми змінимо”, – запевнила Зоряна Марченко.

Читайте також: Під час концерту Анастасії Приходько вибухнув прожектор

Не пропустіть