Під час концерту Анастасії Приходько вибухнув прожектор

Популярна українська співачка Анастасія Приходько часто виступає на концертах. Нещодавно знаменитість побувала в Чигирині. Однак, під час виступу стався дуже неприємний інцидент. Подробицями жінка поділилась в соцмережі Instagram. За словами Анастасії Приходько, під час її концерту вибухнув прожектор. Співачка неабияк злякалась.

“У мене під час концерту вибухнув прожектор… Що не день, то якісь пригоди. Треба до церкви! Дякую, Чигирине, за підтримку!” – прокоментувала ситуацію зірка українського шоу-бізнесу. Також Анастасія Приходько відверто зізналась що відчувала сильну тривогу перебуваючи в чужому місті. “У Черкасах так багато тривог. Я коли вдома, то не так хвилююсь. Коли я десь у незнайомому місті, то просто лячно”, – заявила співачка.

Фоловери відразу прокоментували нову публікацію Анастасії Приходько. Вони підтримали знаменитість теплими словами та порекомендували бути обережною. А ще підписники побажали зірці українського шоу-бізнесу більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

Співачка так і не розповіла, чому на її концерті вибухнув прожектор. Схоже, співачка сама не знає причину такої поломки. Також вона сподівається що наступні її концерти пройдуть без курйозних ситуацій.

Читайте також: MONATIK розповів, що поруч зі школою його синів впали уламки ракети

Не пропустіть