ЗМІ: Ріанна та A$AP Rocky готуються до весілля

Співачка Ріанна та репер A$AP Rocky разом уже 2 роки. Відносини знаменитостей розвиваються настільки стрімко, що ЗМІ впевнені, що 2022 рік стане сприятливим для їхнього одруження.

Зірки разом зустріли новий рік на Барбадосі, і, згідно з джерелами, незабаром настане той момент, коли обидвоє скажуть один одному «так!».

«Роккі абсолютно впевнений, що Ріанна – ідеальна людина для нього, і вона не може уявити своє життя без нього. Вони давно подумують про створення сім’ї та дітей. Вони точно знають, що хочуть», – повідомило виданню HollywoodLife джерело з оточення пари.

У своєму інтерв’ю журналу Vogue у травні 2020 року Ріанна зізналася, що мріє про дітей. За словами інсайдера, коханий співачки буде дуже добрим батьком, і Ріанна може не переживати з цього приводу.

«A$AP Rocky дуже любить Ріану. Це очевидно. Він хоче стосунків, які приведуть їх до шлюбу, приведуть їх до дітей, але спочатку він хоче підготувати ґрунт, і це у нього чудово виходить», – розповів друг пари.

За словами близьких друзів зіркової пари, їхнє кохання перевірене часом. Вони обидвоє родом з Барбадосу і багато років тісно спілкувалися, перш ніж їхні стосунки переросли в щось більше, ніж дружба.

Якщо вірити джерелу, сім’ї Ріанни та A$AP Rocky схвалюють їх союз: «У Роккі чудові стосунки з сім’єю Ріанни, і це лише питання часу, коли він зробить пропозицію», – розповів інсайдер.

Читайте також: Христина Горняк поскаржилась на різке погіршення здоров’я


Не пропустіть