Колишнього чоловіка Брітні Спірс заарештували за переслідування

У США заарештували колишнього чоловіка Брітні Спірс Джейсона Олександра. Це його третій арешт за рік і цього разу його затримали за переслідування.

30 грудня 2021 року Олександра було заарештовано за порушення порядку захисту та переслідування за обтяжливих обставин. Про це повідомляє Page Six. Слухання у справі відбудеться 17 лютого, а до цього часу він залишатиметься під вартою.

Минулий рік у першого чоловіка Брітні Спірс видався справді насиченим. 26 січня Джейсона Олександра звинуватили у трьох правопорушеннях: водінні у нетверезому вигляді, незаконному використанні приладдя для наркотиків та зберіганні чи розповсюдженні заборонених речовин.

Олександр також відмовився проводити тест на вміст алкоголю у крові, що також є правопорушенням. Він утримувався під заставою 2500 доларів і пізніше того ж дня був звільнений із в’язниці.

У 2015 році Олександра було ув’язнено за напад на 111 днів і засуджено до трьох років умовно і 25 годин громадських робіт. Крім того, чоловіка зобов’язали пройти курс лікування від наркотичної та алкогольної залежності. Додамо, що у січні Джейсон брав участь у мітингах на підтримку Дональда Трампа біля Капітолію.

Нагадаємо, Спірс була одружена з Олександром, її другом дитинства, протягом 55 годин у 2004 році після того, як одружилася з ним у каплиці Лас-Вегаса у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Незабаром після цього їхній шлюб був розірваний.

Незважаючи на те, що їхній недовгий шлюб давно позаду, Олександр, схоже, все ще дбає про співаxre, оскільки його помітили влітку на акції протесту «Свободу Брітні», яка організована для боротьби з контролем батька над її фінансами.

Читайте також: Ольга Сумська вперше розповіла, як дізналась про роман своєї доньки Антоніни Паперної з російським актором


Не пропустіть