ЗМІ: Дженніфер Лопес хоче дітей від Бена Аффлека

Дженніфер Лопес виховує двох дітей – 13 літніх Еммі і Максиміліана. Материнство далося зірці непросто: співачка кілька разів намагалася завагітніти за допомогою ЕКЗ, і тільки в 2008-му їй посміхнулася удача. Незважаючи на всі труднощі, артистка мріє про поповнення у своїй родині.

Близька подруга Лопес розповіла виданню Heat World про плани зірки на майбутнє. Як виявилося, співачка має намір в наступному році знову відчути радість материнства. Зірка мріє ще про одну дитину, але розуміє, що в силу свого віку може зіткнутися з деякими труднощами. Минулого місяця Дженніфер виповнилося 52 роки, і тому виносити і народити малюка вона не зможе.

За словами інсайдера, вдаватися до усиновлення зірка не хоче. Співачка мріє народити дитину від свого коханого Бена Аффлека – і, можливо, навіть не одну, а двох. Повідомляється, що Лопес вже повідомила своїм дітям про можливу появу брата або сестри. Спадкоємці зірки відреагували на новину позитивно.

Приятелька Лопес також зазначила, що співачка зараз дуже щаслива і не поспішає з материнством. Зірка хоче насамперед узаконити відносини з Аффлеком, тому вже почала планувати церемонію.

Читайте також: Мама покійного Кузьми Скрябіна заявила, що пісні її сина намагаються вкрасти


Не пропустіть