Батько Брітні Спірс Джеймі розповів про нестабільну психіку доньки і заявив, що має залишитися її опікуном

Відносини 39-річної Брітні Спірс зі своїм батьком Джеймі, який є її опікуном і від впливу якого зірка намагається позбутися в судовому порядку, нагадують американські гірки. Тільки Брітні пораділа маленькій частці свободи, як знову для зірки з’явилися погані новини – Джеймі Спірс заявив в суді, що немає “підстав для його відсторонення з посади опікуна” і розповів, як його доньку повинні були покласти в психіатричну лікарню.

Зокрема, Джеймі розповів про випадок місячної давності, коли йому подзвонила Джоді Монтгомері, призначена судом асистентка Брітні, яка контролює побутові питання зірки, і поскаржилася на свою підопічну.

Міс Монтгомері здавалася дуже засмученою: вона висловила занепокоєння поведінкою моєї доньки і її психічним здоров’ям. Вона розповіла, що моя донька своєчасно не приймала ліки, не дослухалася до рекомендацій своєї медичної бригади і навіть відмовлялася зустрічатися з деякими зі своїх лікарів. Міс Монтгомері просила мене допомогти у вирішенні цієї проблеми,

– вказав Джеймі Спірс в судовій заяві, в якій також зізнався, що вони з Монтгомері обговорювали можливість госпіталізації Брітні Спірс в психіатричну лікарню.

Монтгомері і її адвокат, однак, заявили, що опис цього інциденту був “спотвореним” і “маніпулятивним”, так як Джеймі хоче використовувати цей факт у своїх інтересах.

Раніше Монтгомері зізналася, що у неї були побоювання з приводу поведінки і психічного здоров’я Брітні, але вона заявляла, що відсторонення Джеймі Спірса з посади опікуна тільки допоможе в реабілітації зірки.

Заяву батька Брітні було подано в суд у відповідь на документи, якими поділився з трибуналом новий адвокат зірки Метью Розенгарт. У своїй заяві Розенгарт просив якомога швидше провести екстрене слухання, щоб усунути батька Брітні від опікунства.

Джеймі Спірс вважає, що для цього немає ніяких підстав, адже він “сумлінно виконував обов’язки зберігача майна своєї доньки без будь-яких нарікань в свою сторону”.

Нагадаємо, що нарікання все ж були, зокрема від самої Брітні, яка на засіданні суду в червні зробила безліч гучних заяв про те, як обмежує її свободу це опікунство. Зокрема, вона розповіла, що їй не дозволяють вийти заміж, завести дітей і розпоряджатися своїми фінансами на власний розсуд.

Читайте також: Щаслива MamaRika оголосила про виписку з пологового будинку


Не пропустіть