Раян Рейнольдс розповів, коли чекати на продовження “Дедпула”

Дедпул підкорив серця багатьох глядачів. Любителі самовпевненого антигероя з нетерпінням чекають продовження картини. Вже було відомо, що сценаристи старанно працюють над новою історією, проте до останнього моменту ми не знали деталей майбутнього проекту.

Завісу таємниці відкрив виконавець головної ролі Раян Рейнольдс в одному зі своїх нових інтерв’ю. Виявляється, побачити «Дедпул 3» ми зможемо вже дуже скоро: «Вам потрібні шанси у відсотках. Навіть не знаю. Я б сказав 50 на 50. Він дійсно знаходиться в активній розробці, і ми набираємо непогану форму. Наступного року? Доволі ймовірно. Я б дав 70% », – сказав актор у розмові з Collider.

«Це просто щоденний процес. Для написання сценарію потрібно багато часу, і я працюю з Моліно (сценарист проекту) над цим. Вони неймовірно талановиті і розумні. Вони прекрасно розуміють цей світ, так що це буде дуже кумедно», – додав він.

Нагадаємо, сумніви в продовженні історії виникли через придбання Disney компанії 20th Century Fox, так як франшиза має рейтинг R: вона не придатна для показу дитячій аудиторії. Однак президент Marvel Studios Кевін Файг, запевнив, що Дедпул буде мати ще хоча б один фільм.

Читайте також: Олена Мозгова вразила шанувальників своїм схудненням на 20 кілограм


Не пропустіть