Зіркові телеведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов розсекретили, як назвали сина

Нещодавно відомі українські телеведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов вдруге стали батьками. 19 серпня у них народився син. В цей день, щаслива мама одразу поділилася цією новиною зі своїми шанувальниками. У своєму Instagram жінка подякувала чоловікові за шалену підтримку та за те, що постійно був поряд з нею в таку відповідальну мить. Крім цього, Осадча зазначила, що у них з Горбуновим народжуються дуже гарні діти.

Крім цього, подружжя доволі часто публікує світлини з маленьким хлопчиком у своєму мікроблозі та ділиться з фоловерами цікавими моментами з життя малюка. Попри це, телеведучі чомусь дуже довго не хотіли розповідати, як назвали малюка. І тільки вчора, у шоу “Твій день” вони все таки розсекретили, що новонародженому дали ім’я Данило.

Як виявилося, вибір був нелегким, адже Юрій та Катерина мали безліч варіантів у своєму арсеналі. Проте, одного разу вони обидвоє просто вирішили назвати сина Данилом.

Нагадаємо, що Гобунов та Осадча виховують двох спільних дітей. Старший син Іван народився 18 лютого 2017 року. Крім цього, у телеведучої є ще син Ілля від попередніх стосунків, якому у цьому місяці виповниться 19 років.

Читайте також: Jerry Heil вперше розповіла, як через хлопця довела себе до анорексії


Не пропустіть