Анастасія Приходько привітала коханого з річницею вінчання й показала рідкісні світлини з ним

Українська співачка Анастасія Приходько вирішила потішити мережу рідкісними фото з коханим чоловіком. За словами артистки, рівно два роки тому подружжя обвінчалось. З цієї нагоди Анастасія Приходько опублікувала багато красивих світлин, які були зроблені в день вінчання.

Перед камерою виконавиця постала у неймовірно красивій сукні білосніжного кольору. Вона позує біля коханого чоловіка та мило усміхається. У дописі співачка пригадала зворушливу історію кохання з чоловіком.

Артистка зізналась, що часто згадує її з усмішкою на обличчі. За словами Приходько, вона закохалась в чоловіка ще зі школи. Зірка повідомила, що неабияк щаслива мати таку чудову сім’ю. Вона кожного дня дякує коханому за дітей та найкращі моменти у подружньому житті.

А ще Анастасія Приходько зворушливо повідомила, що готова віддати життя за свого коханого. Два роки тому подружжя пообіцяло одне одному завжди бути разом. За словами артистки, дата вінчання для неї є дуже важливою. Жінка з усмішкою на обличчі згадує цей день та дякує долі за коханого чоловіка.

Рідкісні фото Анастасії Приходько відразу вподобали шанувальники. Вони привітали подружжя з річницею вінчання та побажали їм все своє життя прожити у мирі, злагоді та коханні.

Читайте також: Андре Тан несподівано привітав колишню дружину з днем народження


Не пропустіть