Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин зробив перше у своєму житті татуювання

Відомий український артист Роман Сасанчин, який здобув перемогу на “Голосі країни”, похизувався своїм першим татуюванням. За словами хлопця, він довгий час не наважувався на цей крок. Однак, не так давно артист набив красиве татуювання на пів руки.

В Instagram-stories Роман Сасанчин запостив багато фото, на яких позує в тату-салоні. За словами переможця “Голосу країни”, поруч з ним перебувала вагітна наречена Іванна. Саме вона зафільмувала весь процес на камеру.

Роман Сасанчин зробив татуювання у вигляді нотного ключа. Шанувальники зовсім не здивувались такому вибору хлопця. В артиста неймовірна любов до музики та сцени, тому над татуюванням Сасанчин довго не роздумував.

Фоловери відразу оцінили нове тату хлопця, засипавши його безліччю запитань. Найбільше їх цікавить, чи було боляче артисту набивати татуювання та яку суму він заплатив за таке задоволення.

Однак, Роман Сасанчин поки що ніяк не коментує свій вибір. За словами хлопця, він зовсім не жалкує, що наважився зробити тату. Шанувальники побажали йому хорошого настрою та попросили публікувати більше світлин з вагітною коханою.

Читайте також: Jerry Heil вперше розповіла, як через хлопця довела себе до анорексії


Не пропустіть