Зі сльозами на очах дружина Віктора Павліка поскаржилась на відпустку з 3-місячним сином

Дружина Віктора Павліка похизувалась, що разом з сім’єю відправилась на відпочинок. На цей раз подружжя полетіло в сонячну Туреччину. Однак, відразу після перельоту Катерина Реп’яхова поскаржилась на відпустку.

Зі сльозами на очах вона повідомила, що неабияк втомилась. За словами жінки, маленький син постійно вередує та плаче. У хлопчика повністю збився режим. Він зовсім не хоче спати та постійно плаче.

В Instagram-stories Катерина Реп’яхова зізналась, що зовсім не отримує задоволення від відпочинку. Жінці надзвичайно подобається готель, в якому зупинилось подружжя. Проте, через вередування 3-місячного сина дружина Віктора Павліка почуває себе дуже втомленою.

За словами жінки, подружжя постійно перебуває з хлопчиком на свіжому повітрі. Однак, це ніяк йому не допомагає. Катерина Реп’яхова відразу почала запитувати у фоловерів, що саме їй робити в такій ситуації.

Багато хто порадив жінці взяти хлопчика на руки й трішки з ним погуляти. Дружина Віктора Павліка так і зробила. Через деякий час вона повідомила, що така порада дійсно є чудовою.

Маленький син Катерини Реп’яхової відразу заспокоївся й перестав плакати. Жінка подякувала фоловерам за мудрі й корисні поради.

Читайте також: Олександр Пономарьов розповів, в яких стосунках перебуває з сином


Не пропустіть