Тренди та актуальні моделі верхнього одягу і взуття на осінь-зиму 2021

У цій статті ми пропонуємо вашій увазі приклади актуальних і модних пальто, курток, пуховиків. Також, ми вирішили одразу підібрати до них взуття. Тому не обійдемося точно без «грубих» черевик, козаків, ботфортів.

Отже, якщо на цю осінь і зиму у вас ще не сформований список покупок, то ви вчасно потрапили на наш сайт. Осінньо-зимові покази вже пройшли, тому тренди цілком зрозумілі. Актуальні моделі не особливо змінилися, тому, якщо в минулому році ваш гардероб прийняв до своїх лав новеньке пальто, не варто його змінювати.

Куртки і пуховики

Один з головних критеріїв одягу на осінь і зиму – це комфорт. У ньому повинно бути тепло. Якщо говорити про тренди і актуальні моделі, варто нагадати про прямі силуети злегка об’ємних моделей. Стьобані куртки сьогодні також дуже актуальні. Якщо хочеться створити жіночний силует і підкреслити талію, можна вибирати прямі моделі курток з поясом. Цікаво виглядають широкі ремені на куртках і пуховиках, які можна придбати окремо. Куртки, дублянки-авіатори залишаються в тренді цієї осені.

Пальто

Пальто-халати, які так довго були в моді, залишаються актуальними, проте в добірці на цю осінь ви їх не побачите. Так як в моді вони давно, ми пропонуємо вашій увазі інші модні варіанти. Наприклад, прямі, двобортні пальто довжини міді з контрастними гудзиками.

Стьобані пальта, як і куртки, теж актуальні восени 2021. Окремо варто виділити картаті моделі. Сам по собі принт «клітинка» актуальний завжди. Просто з сезону в сезон змінюється його модна інтерпретація. Цієї осені контрастна «шахова клітка« і «гусяча лапка» найбільш актуальні.

Черевики і козаки

Пропонуємо вам ознайомитись з модними моделями черевиків і козаків на осінь 2021. Армійські черевики, варіанти на тракторній підошві зі шнурівкою або як челсі – вибирати можна будь-які. Як і в одязі, колір взуття не є показником модної або застарілої речі. Тому, ми спочатку звертаємо увагу на саму модель, а потім підбираємо колір взуття, який підходить нашому гардеробу.

Козаки стали актуальними ще кілька років тому і у цьому сезоні тільки зміцнилися в статусі базового взуття. Козаки зараз представлені нейтральною моделлю, наліт ковбойського стилю помічений лише в злегка скошеному стійкому каблуці. З ними можна створювати будь-які повсякденні образи.

Чоботи і ботфорти

Ботфорти в цьому сезоні стали «грубшими». Моделі на тракторній підошві або шнурівці зараз найбільш актуальні. Якщо ми подивимося на чоботи, варто зазначити, що модний варіант не обтягує ногу від відміну від ботфортів. Чоботи добре тримають форму. Каблук може бути будь-яким: від низького до стійкого високого.

 

Читайте також: Антитренди осені 2021: моделі, які не варто носити у цьому сезоні


Не пропустіть