Жонглював мікрофоном та розмовляв лайливими словами: в мережі розкритикували концерт Олега Кензова, який з’явився на сцені п’яним

Популярний український артист Олег Кензов неабияк обурив шанувальників своєю поведінкою. Не так давно чоловік дав сольний концерт у Бердянську. На виступ репера чекала величезна кількість жителів міста.

Однак, глядачі дуже розчарувались, коли побачили поведінку артиста. На сцену зірка українського шоу-бізнесу з’явився у стані алкогольного сп’яніння.

Чоловік продемонстрував лише неадекватну поведінку. Він жонглював мікрофоном та розмовляв з глядачами лайливими словами. Не так давно в мережі з’явились ролики, в яких Олег Кензов використовує нецензурну лексику.

Відео запостив зірка “Х-фактору” Дмитро Волканов. На сторінці у Facebook він розмістив ганебні ролики з Олегом Кензовим.

За короткий проміжок часу відео переглянула велика кількість людей. У коментарях вони висловили своє обурення, назвавши артиста неадекватним.

За словами багатьох фанів, співаку повинно бути дуже соромно за таку поведінку. Однак, Олег Кензов поки що ніяк не коментує свій виступ.

Читайте також: Богдан Юсипчук повідомив, що у дворі його будинку спалахнув автомобіль


Не пропустіть