Богдан Юсипчук повідомив, що у дворі його будинку спалахнув автомобіль

Богдан Юсипчук, який є ведучим програми “Життя відомих людей”, розповів про неприємний інцидент, який стався у дворі його будинку. За словами чоловіка, неподалік від нього спалахнув автомобіль.

Чоловік неабияк злякався, коли почув неприємний запах. Богдан Юсипчук, навіть, зробив фото палаючого авто, якими поділився в Instagram-stories.

Світлини телеведучого є трохи розмитими, адже їх Юсипчук робив з великої відстані. Однак, на них дуже добре видно авто, яке горить величезним полум’ям.

Богдан Юсипчук зізнався, що пожежники дуже швидко відреагували на дзвінок. За короткий проміжок часу вони прибули на місце й загасили вогонь. На щастя, автівка не вибухнула.

Також, за словами Богдана Юсипчука, авто, яке загорілось, стояло біля великої кількості інших автівок. Однак, на щастя, інший транспорт не пошкодився. Причину такого неприємного інциденту поки що невідомо.

Також не так давно відомий телеведучий неабияк ошелешив мережу постановочним весіллям. Чоловік заявив, що одружується з Юлією Бельченко. Однак, пізніше він повідомив, що весілля фейкове.


Не пропустіть