Юрій Горбунов зізнався, чи спілкується з донькою від ексдружини та розповів, де вона перебуває

Відомий український актор, шоумен й телеведучий Юрій Горбунов має чудову сім’ю. Він виховує двох синів та насолоджується подружнім життям. Також чоловік має дорослу доньку від першого шлюбу. Юрій Горбунов дуже рідко про неї розповідає.

Нещодавно телеведучий відверто зізнався, чи спілкується з донькою. А ще він повідомив, де наразі знаходиться дівчина. Відомо, що це не рідна донька Юрія Горбунова. Однак, чоловік її дуже любить. За словами шоумена, він спілкується з дівчиною телефоном.

“Давно бачилися, тому що вони живуть в Америці, а спілкуємося телефоном часто. Люди телефоном зідзвонюються раз на місяць, раз на два тижні, коли як. У них там, слава Богу, все гаразд. Вони виїхали давно, вони айтівці, тому вони, здається, ще від 2013 року там. Ми спілкуємося раз на місяць. Частіше не спілкуємося, бо цього достатньо”, – заявив чоловік.

Найбільше часу Юрій Горбунов приділяє своїм молодшим дітям. Він проводить час з синами та ділиться спільними кадрами. Чоловік дуже щасливий, що має таку чудову сім’ю. Телеведучий вдячний Катерині Осадчій за синів та прекрасне подружнє життя. Він робить все можливе, аби рідні були щасливими та задоволеними.

Читайте також: Alyona Alyona повідомила про смерть близької людини

Не пропустіть