Alyona Alyona повідомила про смерть близької людини

Популярна українська реперка Alyona Alyona поділилась дуже сумною новиною. Знаменитість відверто розповіла про смерть близької людини. Про це вона повідомила в соцмережі Instagram. Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що з життя пішла її дуже близька подруга. Жінці було лише 32 роки. Її серце зупинилось через ускладнення після операції.

Реперка повідомила, що новина про смерть подруги її шокувала. “Я їду до Баришівки. Їду, бо сьогодні буде поховання моєї подруги Світлани. Ми зі Світланою разом вчилися у Переяславі, вчилися у паралельних класах… Так склалося, що в 32 роки, після ускладнень після операції вона померла”, – заявила Alyona Alyona.

Співачка дуже важко переживає смерть близької людини. Вона досі не може повірити, що подруги більше нема. Alyona Alyona не може стримати сліз, адже дуже цінувала спілкування з нею. Також співачка додала, що завжди пам’ятатиме свою подругу. Наразі зірка в розпачі, тому скасувала всі справи, аби провести жінку в останню путь.

Фоловери відразу відреагували на таку сумну новину. Вони підтримали реперку теплими словами та побажали сили, аби пережити таке велике горе. Також підписники висловили щирі співчуття.

Читайте також: Лілія Ребрик показала рідкісну світлину своїх батьків

Не пропустіть