Оля Полякова нарвалась на хейт через відпочинок за кордоном

Відома українська співачка Оля Полякова нещодавно потрапила в гучний скандал. Вона похизувалась відпочинком за кордоном. На сторінці в Instagram зірка українського шоу-бізнесу запостила новий ролик. В ньому Оля Полякова продемонструвала відпочинок у Франції. Компанію співачці склала старша донька Марія.

Перед камерою зіркова сім’я постала в різних образах. Спочатку Оля Полякова та Марія позували на узбережжі моря, а потім постали на тлі пальм. “Провели з донькою декілька днів біля моря”, – підписала публікацію зірка українського шоу-бізнесу. Перед камерою Оля Полякова постала усміхненою та задоволеною.

Разом з донькою вона чудово провела час у Франції та поділилась ефектними кадрами. Фоловери відразу відреагували на ролик співачки. Вони розкритикували Олю Полякову за відпочинок за кордоном під час війни. Підписники повідомили, що знаменитість продемонструвала неповагу до всіх українців.

Публікація співачки неабияк обурила підписників. У коментарях вони засипали Олю Полякову негативними словами. Поки що зірка ніяк не відреагувала на хейт. Відомо, що під час війни Оля Полякова часто бере участь у благодійних заходах та допомагає військовим. Також вона неодноразово говорила, що не бачить нічого поганого у відпочинку за кордоном під час повномасштабного вторгнення.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Не пропустіть