Юрій Горбунов похизувався подарунками від коханої дружини

Знаменитий український актор Юрій Горбунов розповів, які подарунки робила йому кохана дружина. За словами чоловіка, Катерина Осадча з розумінням ставиться до його роботи. Коли Юрій Горбунов запізнюється чи приходить додому дуже пізно, телеведуча не влаштовує йому істерик та скандалів.

Жінка розуміє, що робота в шоу-бізнесі це величезна праця та витрата сил. За словами Юрія Горбунова, він щасливий, що разом з коханою дружиною має спільні інтереси й схожу кар’єру.

Також актор повідомив, що подружжя постійно підтримує одне одного та допомагає. А ще Юрій Горбунов похизувався подарунками, які робила йому кохана дружина. За словами чоловіка, він ніколи не забуде свій день народження.

Коли актору виповнилося 45 років, Катерина Осадча влаштувала для нього незабутнє свято. Вона зібрала всіх друзів коханого на дачі. Коли пара туди приїхала, то несподівано спалахнуло світло й з кущів вибігли гості, які почали вітати іменинника.

Також актор заявив, що теж неодноразово влаштовував для коханої несподівані сюрпризи. Він замовляв для неї салюти та запрошував різних артистів. Про знакові сюрпризи чоловік розповів в інтерв’ю для видання “Телеграф”.

Читайте також: Олена Мозгова зізналася, що в період хвороби її чоловік з нею прощався та просив поцілувати доньку Соломію


Не пропустіть