Оля Полякова похизувалась бездоганною фігурою в купальнику

Популярна співачка Оля Полякова має бездоганну фігуру. Вона постійно хизується розкішними формами тіла та публікує провокативні світлини. Зараз зірка українського шоу-бізнесу перебуває на відпочинку. Співачка полетіла в теплі краї, щоб насолодитись спекою.

Не так давно Оля Полякова запостила нові фото, на яких продемонструвала чудову фігуру. Світлини з’явились на її сторінці в Instagram. Перед камерою відома співачка постала в неймовірному купальнику блискучого кольору. На фото Оля Полякова позує на пляжі.

Жінка похизувалась пружними сідницями й продемонструвала розкішне тіло. На одній із світлин Полякова позує на великому камені. Знаменитість показала свої стрункі ніжки. Пляжний образ артистка підкреслила головним убором та сонцезахисними окулярами.

У дописі Оля Полякова зізналась, що одна із фото, які запостила жінка, є занадто відвертою. На її думку, спочатку можна помітити, що співачка без купальника. Проте, артистка не публікує таких світлин. Вона лише продемонструвала позу, на якій засвітила майже оголені сідниці.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Читайте також: Оля Полякова продемонструвала свій прес, перебуваючи на відпочинку в теплих краях


Не пропустіть