Олена Мозгова зізналася, що в період хвороби її чоловік з нею прощався та просив поцілувати доньку Соломію

Відома українська продюсерка Олена Мозгова приголомшила жахливими зізнаннями про хворобу її чоловіка. Жінка повідомила, що коханий був хворим на коронавірус. Спочатку Девід почував себе добре, проте, через деякий час чоловік почав різко скаржитися на сильний біль. Такою інформацією Олена Мозгова поділилась в соцмережі Facebook.

На своїй сторінці жінка опублікувала фото коханого чоловіка й розповіла про жахливі наслідки після хвороби. Довгий час коханий Олени Мозгової провів у лікарні. Проте, за словами жінки, потрапити на лікарняне ліжко було справжнім випробовуванням. Майже всі місця в лікарні були зайняті. На щастя, для Девіда все-таки знайшли вільну палату.

Також продюсерка розповіла, що за період хвороби її чоловіка лікували різноманітною кількістю препаратів. Девід настільки погано себе почував, що, навіть записував для своєї сім’ї прощальне відео. В ньому чоловік просив кохану поцілувати донечку Соломію та говорив, що завжди любитиме свою сім’ю.

Проте, на щастя, чоловік одужав. Після хвороби він майже втратив все волосся на голові, тому зробив коротку стрижку. А ще в Девіда розпочались проблеми із зайвою вагою та безсонням.

Читайте також: Девід Аксельрод кардинально змінив імідж та позбувся густої шевелюри


Не пропустіть