Яскраво та барвисто: 5 трендових кольорів в гардеробі на зиму 2022

Всі ми знаємо, що сезон яскравих фарб – це весна та літо, але й зима також може бути яскравою. Хоча може бути складно орієнтуватися в холодну пору, і короткі дні в цьому лише заважають.

Новий сезон вимагає більш щільного трикотажу, кумедного верхнього одягу, затишних аксесуарів та безлічі тенденцій, які не підходять для інших сезонів. Але нам дуже хочеться заповнити нестачу сонячного світла і зробити це можна за допомогою фарб в образі. Цього сезону в моді яскраві відтінки. Які? Про це читайте у нашій статті.

Білий

У цьому сезоні можна помітити нейтральні відтінки не тільки на ваших класичних в’язаних виробах але й на вечірніх сукнях, модних сумочках та багатьох інших речах.

Смарагдовий

Ні для кого не секрет, що холодніша погода і сезон свят – чудовий час для насичених відтінків. Але просто зараз актуальний смарагдовий відтінок. Він стає все популярнішим для зимового сезону.

Сріблястий

Свята вже зовсім близько, і це вимагає усього блиску та гламуру, який ми тільки можемо собі уявити. Восени ми вже бачили сріблясті відтінки але зараз все це проявляється у мерехтінні, кристалах і блискітках, щоб створити святковий настрій.

Червоний, жовтий та синій

Багато хто помітив, що червоний колір був звичайним явищем на подіумах сезону весна-літо 2021 але канарково-жовтий та синій також були присутні. Схоже, дизайнери повертаються до своїх старих уроків мистецтва, бо на модній арені зростає потрійність.

Іржавий відтінок

Якщо ви шукаєте колір, який скрасить зимові дні, це те, що вам потрібно. Приглушені тони, такі як іржавий або глиняний є безпечним варіантом але ми думаємо, що вам слід ризикнути з яскраво-жовтогарячим, якщо ви не впевнені в цьому варіанті.

Читайте також: Трендові пуховики на зиму 2021-2022


Не пропустіть