Як правильно знімати макіяж

Якщо ви хочете мати чисту та красиву шкіру і завжди бути на висоті – вам потрібно просто правильно підібрати собі засоби для зняття косметики. Це найголовніший пункт, щоб залишатися вічно красивою і привабливою.

Для початку вам потрібно відмовитися використовувати при знятті косметики вату. Для цього використовуйте спеціальні макіяжні серветки, вони не прилипають до шкіри на відміну від вати.

Наприклад, дуже не рекомендується використовувати вату при знятті туші, її шматочки можуть потрапити в рогівку ока і викликати запальні процеси. У складі серветок обов’язково має бути мінімальна кількість синтетики, оскільки вона погано вбирає рідину, і ви не зможете до кінця зняти макіяж. По-друге, ніколи не використовуйте мило, тому що воно сприяє руйнуванню спеціальної шкірної плівки, яка захищає шкіру від зовнішніх подразників.

Для зняття косметики потрібно використовувати відповідну для вашої шкіри: пінку, тонік, молочко. Що стосується рухів при видаленні макіяжу, потрібно робити це плавно і акуратно.

Так, не сперечаюся, бувають випадки, коли косметика не змивається, але в цьому випадку не потрібно багато разів терти одну ділянку, аж до почервоніння, просто витріть засіб. Намагайтеся все це робити масажними рухами, які позитивно впливають на шкіру.

Коротко зупинимося на поетапному знятті косметики з усього обличчя. По-перше, спочатку потрібно видалити помаду з губ, для цього використовуйте спеціальні серветки або ватні диски. Наступним етапом, буде видалення макіяжу з очей. Для цього потрібно змити тіні, потім акуратними рухами, починаючи з верхньої повіки – стерти туш. Але пам’ятайте, ні в якому випадку не використовуйте вату. Потім приступайте до видалення тонального крему з шкіри обличчя, змочіть серветку спеціальним засобом і рівномірно видаляйте косметику.

Заключний етап – за допомогою молочка протріть обличчя, для очищення елементів косметики, що залишилися. Після цього можна і вмитися. Запам’ятайте, постійний догляд за шкірою зараз – це гарантія вашої краси в майбутньому. Бажаємо вам вічної молодості.

Джерело ledisite.ru
Не пропустіть