Прощай літо! 5 тенденцій кольорів для осені 2019

Зараз тільки середина серпня, і, так, літні товари все ще стоять на полицях наших улюблених магазинів! І ми не можемо не помітити, що нові колекції повільно, але правильно наповнюються речами з осіннього гардеробу – від сезонних курток до міцних черевиків!

Є декілька кольорів, які неминуче домінують щоосені, однак, є деякі нові доповнення, які проявляться у цьому вересні. У той час як у минулому році всі говорили про коричневий і хакі, в цьому році мова йде більше про кольорові комбінації.

Додавання нового сезонного відтінку до образу, безумовно, є одним з найпростіших способів освіжити ваш гардероб. Зрештою, у вас, ймовірно, вже є хоча б одна річ одного з наступних відтінків!

Так що – це ще один вдалий випадок поекспериментувати з новими комбінаціями.

Наприклад, чому б не спробувати неоновий трикотаж із плісированою бежевою спідницею? Або замінити свої улюблені нейтральні кольори на блідо-жовті?

Отже, якщо ви відчайдушно потребуєте маленької поради на 2019 рік, продовжуйте гортати, щоб побачити 5 кольорів, які будуть найпопулярнішими у новому сезоні!

No1. Олійно-жовтий

Ми черпаємо натхнення від цієї стиглої тенденції кольору. Пропонуючи стильну альтернативу приглушеним коричневим і бежевим відтінкам минулого року, олійно-жовтий – це наш новий улюблений спосіб виділитися.

No2. Фіолетовий

Багато, здається, недолюблюють фіолетовий, і це, безумовно, складний колір. На щастя, в 2019 році фіолетовий колір має спектр від ніжно-бузкового до глибокого індиго. Не хвилюйтеся – для всіх знайдеться відповідний відтінок.

No3. Неонові відтінки

Неоновий колір, що вперше з’явився в 2018 році, – це колірний тренд, який несподівано увірвався в наше життя. Забудьте про еластичні тканини і облягаючі фасони, в цьому році ми шукаємо розкішні тканини, такі як шовк і кашемір, щоб поєднувати з жовтим і світло-зеленим – це ідеальний вибір!

No4. Чорний

Так, ми знаємо, що чорний колір технічно – це відсутність кольору, але ми не можемо ігнорувати той факт, що чорне вбрання з ніг до голови наповнило Instagram цього літа.

No5. Трав’янисто-зелений

Це один з тих відтінків, який, як не дивно, підходить усім типам шкіри, плюс у тому, що він буде виглядати так само добре і в грудні. Безпрограшний варіант!

Джерело ohfashion.ru

Не пропустіть