Як правильно доглядати за нігтями?

Нігті є одним з найважливіших компонентів краси, тому необхідно уважно стежити за їхнім станом. Багато в чому краса і приємний зовнішній вигляд нігтів залежить від вашого здоров’я. Якщо вони ламаються і шаруються, вам необхідно почати стежити за своїм організмом – у ньому явно щось не так.

Найчастіше нігті слабкі через порушений баланс речовин. Але на них сильно позначаються і різні агресивні фактори зовнішнього середовища – миючі, чистячі і пральні засоби, якщо ви не працюєте в рукавичках, вони відразу вражають нігтьову пластинку, а потім і шкіру рук.

Але вихід знайти можна. По-перше, захистіть себе самі – не застосовуйте отруйні засоби без особливої необхідності. По-друге, зверніться до фахівця. Він дослідить ваш організм, і, можливо, пояснить, у чому причина. Він порекомендує вам якісні вітаміни (обов’язково перед їх застосуванням проконсультуйтеся у фахівця, тому що в сучасних аптеках існує велика кількість лікарських засобів, і ви легко можете наштовхнутися на неякісні або просто невідповідні вам), і порадить вам їсти більше здорової фруктово-овочевої їжі. Зміцнивши вітамінами структури нігтів і волосся певною кількістю мікроелементів, ви забудете про цю неприємну шаруватість.

Надзвичайно корисними будуть регулярні ванни з сіллю, яка має позитивний вплив на структуру нігтя, особливо на кутикулу.

Вилікувавши нігті, не забувайте, що на цьому ваше завдання берегти їх не закінчилося. Навколо ще занадто багато впливів, але ви можете це обмежити. По можливості виключіть, або зменшіть вплив розчинників для лаку на нігті. Вони містять найсильніший розчинник – ацетон. І вже якщо говорять, що ацетоном шкідливо дихати, то уявіть собі, як вашим нігтям! Аналогічне можна сказати про луги і кислоти, що містяться в будь-яких миючих засобах.

Ось ще народний засіб догляду за нігтями – додайте на одну склянку теплої води пару крапель йоду, і приймайте цю ванночку 15 хвилин. Цей курс необхідно проводити протягом двох тижнів, не довше. Потім слід зробити перерву на тиждень або використовувати інші ванночки. Не викидайте відразу ж після курсу лікування відновлюючі креми для рук і нігтів. Вони здатні чинити і профілактичну дію.

Джерело ledisite

Не пропустіть