Як позбутися від темних кіл під очима швидко і надовго

Темні кола під очима надають втомленого, хворобливого вигляду і додають віку. Позбутися від цієї естетичної проблеми можна двома простими способами: вам знадобиться мигдальна олія або огірок. Пропонуємо детальний опис процедур по освітленню шкіри навколо очей.

Потемніння області навколо очей ми називаємо “темними колами”. Які причини цього явища? Генетична схильність, вік, сухість шкіри, тривала робота перед монітором, стресові ситуації, дефіцит сну, неправильне харчування. Темні кола можуть виникати і у жінок, і у чоловіків.

Прибираємо темні кола під очима

Кола під очима не вважаються хворобливим станом шкіри, це скоріше естетична проблема. Вони надають шкірі втомленого і нездорового зовнішнього вигляду. Як можна позбутися від темних кіл під очима менше ніж за три тижні? Пропонуємо 2 варіанти, які допоможуть прибрати темні кола навколо очей і забути про них.

Мигдальна олія проти темних кіл

Олія мигдалю вважається ефективним продуктом, який надзвичайно корисний для делікатної шкіри в області очей. Систематичне застосування мигдалевої олії дасть можливість освітлити кола під очима, і через деякий час вони зникнуть остаточно. Як додатковий компонент до мигдальної олії корисно додавати вітамін Е.

Застосування мигдалевої олії:

  • Перед тим, як лягти спати, наносимо трохи олії на зону темних кіл і делікатно “вбиваємо” її в шкіру кінчиками пальців.
  • Залишаємо олію на ніч на шкірі.
  • Вранці вмиваємося прохолодною водою.
  • Проводимо маніпуляцію щодня, поки шкіра навколо очей не набуде природного світлого відтінку.

Огірок проти темних кіл

Огірок може освітлити нашу шкіру. Даний овоч, крім того, допомагає позбутися від набряків, так як має в’яжучий ефект. Огіркові скибочки заспокоюють і освіжають ніжну область навколо очей.

Застосування огірка:

  • Нарізаємо огірок товстими кружальцями і відправляємо в холодильник на півгодини. Накладаємо їх на відповідну область шкіри на 10 хв . Далі вмиваємося прохолодною водою. Проводимо маніпуляцію двічі в день протягом тижня (або довше, залежно від стану шкіри).
  • Інший варіант: змішуємо сік огірка з соком лимона в однакових пропорціях. За допомогою ватного диска наносимо склад на область під очима. Витримуємо 15 хв., змиваємо прохолодною водою.

Читайте також: Дерматолог пояснив, чому щоденне протирання обличчя льодом може зробити шкіру бездоганною


Не пропустіть