Як пофарбувати волосся цієї осені: 4 техніки, які зараз в тренді

Охайне, доглянуте волосся – це першочергова мета, яка досягається шляхом правильного догляду. Не забувайте і про фарбування, адже саме воно може додати привабливості і блиску будь-якому типу волосся. Сьогодні ми вирішили розповісти і показати на конкретних прикладах, яке фарбування буде в тренді восени 2021 року.

Темне забарвлення стилісти-перукарі радять спробувати, як довговолосим, так і модницям з короткими стрижками. Пам’ятайте про те, що саме темне забарвлення допоможе додати блиску вашим локонам. І неважливо якого кольору ваші очі, блакитного або сірого – чорний відтінок волосся підкреслить будь-який з них.

Мідний колір, або, як його звикли називати колористи “медовий” – також займає перші рядки в сучасній індустрії краси. Жінки з веснянками, а також зеленими очима зможуть підкреслити свою індивідуальність за допомогою саме цього благородного відтінку. Щоб волосся здавалося об’ємним і густим, можна додати шоколадних відблисків, вони точно не буду зайвими.

Також серед осінніх трендів колористи виділили техніку фарбування “балаяж”, яка перетворює зовнішність, як юних, так і більш зрілих модниць. Стилісти-перукарі пропонують нам “прикрасити” темне волосся карамелевими, молочними, бежевими, попелястим або медовими відблисками, приділяючи особливу увагу пасмам біля обличчя.

Темно-русяве або пшеничне фарбування допоможе вам створити максимально природний і невимушений образ доглянутої і сучасної жінки. Знову колористи висувають на перший план однотонне фарбування. Волосся пшеничного кольору чудово контрастує, як зі світлою, так і зі шкірою з оливковим підтоном.

Читайте також: Трендові стрижки для жінок після 40 років з рваним чубчиком: 14 безпрограшних варіантів


Не пропустіть