Як після 40 років виглядати як «дівчина», а не як «бабуся»: 5 простих правил краси

Кожна жінка прагне якомога довше зберегти свою красу, привабливість і молодість. З цією метою кожен день використовується просто величезна кількість тонального крему, щоб ніхто не помітив прищик або дрібні зморшки. Але іноді подібні дії призводять до абсолютно протилежного результату – всі вади стають більш помітними.

Давайте дізнаємося, які є маленькі хитрощі, правила і прийоми, щоб навіть після 40 років виглядати як молода дівчина, а не як зморшкувата бабуся.

Кубики льоду

Лід стає безцінним помічником у підтримці краси і молодості шкіри. Особливо влітку, коли спекотно – освіжає і додає пружності шкірі. Останнім часом все більшої популярності набуває така процедура, як кріотерапія. Регулярне її проведення дозволяє помолодіти на 5 років.

Достатньо щоранку протирати шкіру обличчя кубиками льоду. Ця процедура підсилює циркуляцію крові, освіжає колір обличчя, звужує пори, прибирає припухлості.

Щоб підсилити позитивний ефект, можна заморозити відвари лікарських трав – наприклад, ромашки.

Суха щітка для масажу

Зробити такий масаж можна легко самостійно в домашніх умовах. Потрібно всього 5-10 хвилин вільного часу і суха щітка. Коли все буде готово, щіткою потрібно проводити по лініях руху лімфи.

Масажуючи руки, ноги і спину, рухи прямують знизу вгорі. Масажуючи сідниці і живіт – тільки за годинниковою стрілкою. Не рекомендується масажувати ділянку грудей. Така процедура сприяє поліпшенню кровообігу, отже, шкіра стає більш пружною.

Рекомендується робити масаж регулярно, щоб отримати помітний результат.

Вітамін С

Вітамін С впливає на організм набагато краще, ніж міцна кава. Дарує заряд бадьорості на цілий день. Рекомендується приймати вітамін С вранці. Наприклад, під час сніданку можна випити свіжо приготований апельсиновий фреш або почати ранок з сироватки для омолодження.

Дуже важливе значення відіграє вітамін С, що входить до складу косметичних засобів. Він сприяє поліпшенню кольору обличчя, зморшки робить менш помітними. В результаті шкіра немов світиться зсередини.

Якщо раніше цей засіб не використовувався, потрібно починати з невеликої дози (не більше 3%), поступово збільшуючи (близько 10%).

Ретинол

Після 40 років саме ретинол повинен стати найкращим другом для кожної жінки. Це безцінний вітамін А в косметиці. Він сприяє тому, що шкіра починає набагато швидше виробляти колаген, отже, стає більш пружною і розгладжуються дрібні мімічні зморшки.

Якщо регулярно використовується сироватка з ретинолом, можна забути про таку проблему як брилі.

Читайте також: Лікарі назвали 10 продуктів і нутрієнтів, які дійсно уповільнюють старіння

Захист від сонця

Ні для кого не секрет, що надто часті засмаги призводять до прискорення старіння шкіри. Після 40 років потрібно починати сприймати сонце, як головного ворога своєї краси і молодості. Через постійний і тривалий вплив ультрафіолетових променів, на шкірі з’являються не тільки зморшки, але й некрасиві вікові пігментні плями. При цьому шкіра починає сильно сохнути, що тільки погіршує її зовнішній вигляд.

З віком в жіночому організмі починає менше вироблятися гіалорунової кислоти. Дана речовина притягує вологу і несе відповідальність за зволоження шкіри. А додатковий вплив сонця тільки погіршує ситуацію. Тому перед виходом на вулицю і відвідуванням пляжу потрібно обов’язково використовувати крем з SPF захистом.


Не пропустіть