Як підібрати оптимальну висоту каблука, щоб ноги не втомлювалися

Жінки завжди прагнули бути красивими і використовували для цього різні засоби, серед яких також туфлі на підборах. Це універсальний аксесуар, який зробить будь-який образ яскравим і гармонійним. Крім того, каблуки впливають на фізичну і психологічну складову будь-якої леді: невисока жінка буде виглядати більш солідно за рахунок туфельок, а невпевнена дама придбає високу самооцінку і розправить поставу. Все б добре, однак треба пам’ятати про те, що деякі дівчата йдуть на відверті жертви заради краси. Багато жінок просто знищують свої ноги і стопи неправильно підібраним каблуком. А роблять вони це з тієї причини, що не мають достатньо знань. Виявляється, можна підібрати туфлі з ідеально відповідним каблуком. В такому випадку взуття буде ідеально сидіти на нозі.

Для підбору каблука є спеціальна формула:

L = (Р: Д – 1.61) * 10, де L-ідеальна довжина каблука, Р – ріст леді, Д-довжина ноги, 1.61 – коефіцієнт, який є ідеальним співвідношенням росту до довжини ноги.

Результат обчислень буде отриманий в сантиметрах. У відповідності зі значенням можна буде підібрати каблук. Для того, щоб зрозуміти, як це працює, розглянемо приклад розрахунку. Візьмемо дівчину невисокого зросту: 165 сантиметрів. Довжина  її ніжки буде дорівнює 82 сантиметри. Тоді отримаємо: (165/82 -1.61) * 10 = 4 сантиметри. До речі, важливо правильно виміряти довжину ноги. Для отримання правильних значень необхідно вимірювати відстань від того місця, де випирає тазобедрена кістка до підлоги.

Крім цієї формули є ще одна, більш наукова. Її вивели медики шляхом багаторічного досвіду. Вона допоможе дамі більш точно визначити відповідний розмір каблука.

Формула має такий вигляд:

L = Дс: 7, де L – ідеальна довжина каблука, а Дс – довжина стопи в сантиметрах. Для того, щоб правильно визначити довжину стопи, потрібно поставити ногу на лист паперу і обвести її олівцем, а потім виміряти відстань від найбільш опуклою точки в районі пальців до найбільш опуклою точки на п’яті. Отримана відстань і буде розміром стопи.

Розрахуємо розмір по даній формулі для нашої дівчини. Розмір її ноги склав 23 сантиметри. Отримаємо: 23: 7 = 3,4 сантиметра. Варто також зауважити, що лікарі рекомендують вибирати взуття з каблуком не вище 4 сантиметрів. Успіхів у виборі правильного взуття!


Не пропустіть