Як дотягнути до наступного фарбування: 8 порад для збереження кольору волосся

Під час карантину ми не тільки пробуємо себе в ролі віддалених працівників, «ходимо» у віртуальні музеї та онлайн-бари, а й вчимося жити без звичних регулярних візитів у салони краси. На жаль, фарбування волосся не входить в список процедур, які можна з легкістю повторити в домашніх умовах. Ми зібрали 8 порад, які допоможуть зберегти гарний колір й здоровий вигляд волосся і максимально відтягнути наступний похід до майстра.

1. Не мийте волосся занадто часто. Вода – головний ворог фарбованого волосся. Речовини, що містяться у водопровідній воді, сприяють вимиванню відтінку і роблять волосся тьмяним і сухим.

2. Обполіскуйте голову прохолодною водою. Гаряча вода розкриває кутикулу волоска, що є однією з головних причин вимивання кольору. Використовуйте теплу воду кімнатної температури, а в кінці процедури обов’язково обполіскуйте прохолодною: кутикула закриється і волосся буде виглядати гладеньким.

3. Вибирайте засоби з позначкою «для фарбованого волосся». Найкраще купувати професійні продукти: речовини в їх складі допомагають зберегти колір і доглядають за пошкодженими фарбою пасмами. Ідеальний варіант – якщо вся лінійка засобів буде тієї ж марки, що і барвник, оскільки вони доповнюють і підсилюють дію один одного.

4. Обов’язково використовуйте кондиціонер. Фарбування – стрес для волосся, тому після фарбування воно вимагає найбільш ретельного догляду. Кондиціонер допоможе запобігти сухості і ламкості пасем і захистить від посічення найбільш вразливих частин – кінчиків.

5. Нанесіть коректори кольору. Вони допоможуть продовжити життя відтінку до наступного візиту до перукаря. Через два тижні після фарбування раз в 7 днів додавайте коректор в кондиціонер або маску для волосся.

6. Не забувайте про термозахист. Фарба пошкоджує волосся, тому додатковий шкідливий вплив може тільки погіршити його стан. Щоб не травмувати пасма, використовуйте термозахисні засоби перед укладкою феном або праскою. А найбезпечніший варіант – відмовитися або максимально обмежити будь-які термодії і сушити волосся природним шляхом.

7. Виключіть зі свого догляду засоби для глибокого живлення та відновлення волосся мінімум на два тижні після фарбування. Вони розкривають лусочки волоска і відтінок легко вимивається. Використовуйте продукти для відновлення перед процедурою: вони згладять кутикулу пасем і фарба буде вбиратися краще.

8. Зверніть увагу на шампуні і маски для вашого відтінку волосся. Їх компоненти спрямовані на певний результат: вони перешкоджають появі жовтизни у блондинок і підтримують яскравість та блиск пасем у рудоволосих і брюнеток. Користуйтеся такими засобами 1-2 рази в тиждень.


Не пропустіть