Як безпечно зняти нарощені вії вдома

Нарощені вії спрощують наш щоденний б’юті-ритуал: фарбуватися тушшю не доводиться, а це означає, що можна заощадити час на макіяж. Але, на жаль, через 3-4 тижні волоски починають випадати і потрібно йти на корекцію до майстра. Немає такої можливості або просто хочеш повернутися до натуральних вій? Розповідаємо, як зробити це самостійно.

Що тобі знадобиться?

Зняти нарощені вії можна двома спеціальними засобами: за допомогою дебондера або ремувера. Обидва варіанти є розчинниками клею, але для самостійного застосування вдома ми радимо використовувати ремувер. У цього засобу більш м’який склад, оскільки в його формулі є олії, тому він підходить навіть для чутливої шкіри навколо очей. До того ж ремувер має кремову текстуру (це мінімізує ризик потрапляння засобу на слизову оболонку ока).

Як зняти нарощені вії?

Для початку розріж ватний диск навпіл і поклади одну частину на нижню повіку. Тепер акуратно розподіли ремувер за допомогою ватної палички на основу вій, рухаючись від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Оскільки ми вибрали засіб з м’якою формулою, доведеться почекати хвилин 10, щоб всі вії легко відійшли. Повтори ці ж дії з іншим оком.

Після того як ти знімеш всі штучні волоски, можна нанести ще один шар ремуверу, щоб точно позбутися залишків клею. На завершення потрібно обов’язково вмити обличчя теплою водою.

Поради:

  • Якщо ти не змогла купити спеціальний засіб для зняття нарощених вій, то можна скористатися рослинною олією або жирним кремом. Але врахуй, що в цьому випадку процедура займе більше часу – близько 30-40 хвилин.
  • Щоб зміцнити природні вії після нарощування, потрібно використовувати спеціальні сироватки і олію (підійде касторова або реп’яхова). Це допоможе віям швидше відновитися.
  • Не намагайся позбутися нарощених вій механічним способом (відривати руками або відрізати ножицями): в цьому випадку ти можеш вирвати натуральне волосся і легко травмувати шкіру повік.

Не пропустіть