Хав’єр Бардем заступився за Джонні Деппа

Судові розгляди Джонні Деппа з ексдружиною Ембер Херд тривають. Актриса наполягає, що колишній чоловік піддавав її домашньому насильству. Але з кожним місяцем стає дедалі більше спростувань цієї заяви. Черговим свідком у цій складній справі готовий стати Хав’єр Бардем – колега Деппа по знімальному майданчику в «Піратах Карибського моря». Він зробив офіційну заяву в якій підкреслив, що не вірить словам Ембер Херд.

«Я люблю Джоні. Він завжди був справжнім джентльменом, надзвичайно щедрим і турботливим другом для моєї сім’ї і мене. І я не просто люблю його, але і глибоко поважаю. Я дякую йому за те, що він залишається вільним і безтурботним хлопчиком у своїх ролях і є зрілим і люблячим чоловіком у житті, який завжди готовий бути поруч, коли він нам потрібен», – відгукнувся про товариша Бардем.

Він також висловив готовність виступити на суді на захист Джонні Деппа. «Джонні прекрасна людина, що опинилася в пастці брехні і маніпуляцій токсичних людей, але він продовжує посміхатися нам і проявляє турботу і любов, не дивлячись на те, що відбувається. Як? За допомогою музики, гри в кіно, навіть мовчки. Це багато про що говорить. Спасибі, Джонні. Мільйони люблять тебе так само, як і я», – заявив актор.

Раніше на захист Джонні Деппа стали екскохана Деппа Вайнона Райдер, колишня цивільна дружина Деппа, мати його двох дітей Ванесса Параді і колега по знімальному майданчику Пенелопа Крус.


Не пропустіть