Всі тренди фарбування волосся для блондинок в сезоні зима 2020/2021

Перший напрямок, який дуже актуальний вже не перший сезон і який ми часто з вами зустрічаємо – це натуральні відтінки блонду.

Під натуральним блондом маються на увазі всі природні природні відтінки світлого волосся, при цьому техніки фарбування можуть бути абсолютно різні: розтяжка кольору, світлі пасма (ефект вигорілого волосся), 3-D фарбування, сомбра.

На фото нижче представлений актуальний блонд в натуральному відтінку, виконаний технікою сомбра зі світлими, ніби вигорілими на сонці пасмами біля обличчя.

Дуже актуальний блонд в теплих натуральних золотисто-коричневих відтінках як на фото нижче, де також використана техніка сомбра з глибокими темнішими корінцями волосся і з більш світлими кінцями.

Якщо вашій зовнішності підходить холодний блонд, обов’язково пробуйте всі холодні природні відтінки, доповнюючи їх світлими пасмами біля обличчя – вони дуже актуальні. Єдине, що варто врахувати: різниця застосовуваних відтінків для фарбування волосся повинна бути не більше 2-3 тонів – це стосується всіх технік фарбування, тобто все максимально натурально.

Наступний тренд блонду – це дуже світлий холодний блонд. Такий відтінок може бути як однотонним по всій довжині волосся – від коренів до кінчиків (що допустимо виключно тільки для такого холодного блонду), так і з глибокими затемненими корінцями і світлими кінцями.

Ще один дуже гарний тренд блонду – це смачний персиковий, карамельний, мідний, які зараз актуальні як ніколи.

З таким трендом варто погратися власницям теплого кольоротипу. Ці відтінки надзвичайно красиві і дуже рідкісні. Фарбування цими кольорами може бути як однотонним, так і з розтяжкою кольору. В відтінку волосся може переважати мідний або золотистий, а може бути більш вираженою розовинкою, в будь-якому випадку всі мідно золотисто-рожеві відтінки сьогодні знаходяться на піку популярності.

Наступний тренд – це мелірування – дуже часте і дуже тонке.

Ніяких широких і акцентних пасом бути не повинно, мелірування має бути настільки дрібним, наскільки тільки це можливо, при цьому відтінки фарби використовуються знову ж тільки виключно природні.

Мелірування завжди додає візуального об’єму волоссю, не втрачайте можливість і користуйтеся цим, особливо якщо у вас тонке негусте волосся.

Читайте також: Стрижки, які вийшли з моди: 4 головних антитренди цього року


Не пропустіть