Володимир Остапчук вразив неабиякою схожістю зі своєю мамою

Популярний український шоумен Володимир Остапчук не часто публікує світлини зі своїми рідними. Телеведучий тішить фоловерів різними кумедними роликами та демонструє спільні фото з коханою дружиною. Однак, на цей раз чоловік показав свою маму. Кадр з нею Володимир Остапчук опублікував на сторінці в Instagram.

Світлина з рідною людиною дуже розчулила фоловерів. Перед камерою шоумен постав у стильній сорочці блакитного кольору. Він продемонстрував милу усмішку, спантеличивши мережу неабиякою схожістю з мамою.

Жінка зворушливо схилила голову на плече свого сина. Величезна кількість шанувальників відразу прокоментувала нове фото Володимира Остапчука.

Фани заявили, що телеведучий неабияк схожий до своєї мами. Вони засипали чоловіка компліментами та попросили частіше показувати кадри з рідною людиною.

А ще у коментарях шанувальники повідомили, що мама Володимира Остапчука має чудовий вигляд. Фани побажали жінці міцного здоров’я та подякували за такого хорошого сина. Також світлину телеведучого прокоментувала його дружина Христина Горняк.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав, який вигляд мав у 16-річному віці


Не пропустіть