Ксенія Мішина розповіла, за який проєкт отримала найбільший гонорар

Відома акторка Ксенія Мішина розповіла, за який проєкт отримала найбільший гонорар. Подробицями зірка поділилась у програмі “33 за 3”. Жінка зізналась, що після участі у проєкті “Холостячка” її гонорар набагато збільшився.

Велику популярність Ксенія Мішина здобула в таких серіалах, як “Кріпосна” та “Спокуса”. Також знаменитість поділилась, що професійний актор може заробляти від 500 доларів за один знімальний день.

За словами Ксенії Мішиної, свій найбільший гонорар вона отримала завдяки багатосерійному фільму “Клятва лікаря”. В серіалі акторка грала головну роль. Суму гонорару знаменитість все-таки озвучувати не стала. Проте, вона натякнула, що за такі гроші можна придбати автівку та, навіть, квартиру.

А ще Ксенія Мішина розповіла про свою найдовшу знімальну зміну. За словами акторки, вона тривала аж 38 годин. Такий досвід жінка отримала на проєкті “Холостячка”. Саме зйомки цього шоу тривали так довго.

Проте, попри непростий робочий графік Ксенія Мішина дуже пишається своєю професією. Акторка отримує величезне задоволення, коли грає головну роль у фільмі. Велика кількість шанувальників неабияк захоплюється професіоналізмом та талантом жінки.

Читайте також: Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова влаштували розкішну вечірку з нагоди півріччя свого сина


Не пропустіть