Марічка Падалко розповіла, яку новорічну традицію започаткував її чоловік

Популярна телеведуча Марічка Падалко вирішила розповісти про новорічну традицію, яку започаткував її коханий чоловік. За декілька годин до Нового року подружжя сідає за комп’ютер та передивляється всі збережені фото. Закохані пригадують кожний яскравий момент, який пережили протягом року.

Зірка зізналась, що така традиція їй надзвичайно подобається. Марічка Падалко обожнює подорожувати з коханим та дітьми. Під час будь-якої відпустки телеведуча обов’язково робить велику кількість світлин. Вкінці року закохані передивляються всі фото, пригадуючи чудові моменти.

А ще Марічка Падалко розповіла, про що мріє на Новий рік. Телеведуча зізналась, що її мрія є дуже банальною. За словами зірки “ТСН”, найбільше вона хоче, аби в нашій країні не було війни. Жінка дуже хвилюється за своїх дітей. Вона повідомила, що хоче залишитись в рідному Києві, а не думати, куди вивозити дітей у разі складної ситуації.

Також Марічка Падалко мріє, щоб на Україні був мир та злагода. Велика кількість фанів погодилась зі словами телеведучої. А ще вони повідомили, що чоловік Марії Падалко започаткував дуже хорошу новорічну традицію.

Читайте також: Соломія Вітвіцька показала, як її накрило хвилею в Одесі


Не пропустіть