Ектор Хіменес-Браво показав, який вигляд мав у 16-річному віці

Популярний шоумен та шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво потішив фоловерів архівними знімками, показавши себе 16-річним. Рідкісні кадри він опублікував на сторінці в Instagram.

На одному з фото шоумен позує в сорочці зі стильним принтом. Колись в чоловіка була розкішна шевелюра. В юному віці Ектор Хіменес-Браво мав зовсім інший вигляд. Фоловери ледь впізнали чоловіка на архівних знімках.

У дописі зірка українського шоу-бізнесу зізнався, що саме у 16-річному віці закінчилось його дитинство. Річ у тім, що майбутній шоумен пішов працювати до ресторану. Саме власник закладу порекомендував 16-річному Ектору Хіменес-Браво розвивати свої кулінарні здібності.

Чоловік зізнався, що працюючи в ресторані, намагався показати свій потенціал. Він старанно виконував всю роботу й демонстрував неабиякі вміння.

Вже у 16-річному віці Ектор Хіменес-Браво чітко знав, що в майбутньому пов’яже своє життя з кулінарією. Так і сталось. Наразі шоумен є найпопулярнішим шеф-кухарем. Він втілив свою мрію у реальність та довів, що немає нічого неможливого.

Фоловери оцінили архівні світлини чоловіка, залишивши у коментарях багато приємних слів. Вони повідомили, що в юності Ектор Хіменес-Браво був надзвичайно красивим. Шанувальники подякували телеведучому за те, що він часто ділиться цікавими історіями зі свого життя та показує рідкісні кадри.

Читайте також: В мережі показали, як Оля Цибульська змінилась за 36 років


Не пропустіть