В мережі показали, як Оля Цибульська змінилась за 36 років

14 грудня свій день народження відсвяткувала талановита артистка та телеведуча Оля Цибульська. Жінці виповнилося 36 років. В цей день зірка отримала велику кількість привітань та щирих слів. З нагоди 36-річчя Олі Цибульської в мережі вирішили показати, як жінка змінювалась протягом своєї кар’єри.

Відомо, що один з перших вокальних конкурсів, в якому майбутня зірка брала участь, відбувся 22 роки тому. Тоді в Олі Цибульської було довге кучеряве волосся. А ще вона наносила на обличчя мінімум макіяжу.

Під час одного з концертів артистка познайомилась з Дзідзьо. Саме він переконав Цибульську продовжувати свій творчий шлях. У 2007 році жінка вперше заявила про себе на “Фабриці зірок”. Тоді вона здобула перемогу з Олександром Бодянським. В той період життя Оля Цибульська була блондинкою та з коротким волоссям.

Через два роки жінка розпочала сольну кар’єру. Її сценічні образи часто змінювались. Оля Цибульська постійно дивувала глядачів експериментами над своєю зовнішністю.

Наразі артистка зупинилась на темному відтінку волосся та зачісці каре. Фоловери привітали співачку з днем народження, оцінивши її архівні фото. За словами шанувальників, зірка була прекрасна з будь-яким кольором волосся.

Читайте також: Павло Зібров повідомив, що його 24-річна донька виходить заміж


Не пропустіть