16-річна донька Олі Полякової розповіла, чому блокує маму в Instagram

Старша донька Олі Полякової все частіше ділиться цікавими подробицями свого життя. Не так давно дівчина розповіла, що інколи блокує свою маму в Instagram. Причину блокування Марія повідомила у програмі “Зірковий шлях”.

Дівчина розсекретила, що саме її мама стала ініціатором створення особистої сторінки в соцмережі. Спочатку Оля Полякова допомагала доньці вести акаунт. Згодом, Instagram став для Марії чудовим способом для заробітку.

Наразі дівчина активно веде свій блог. З кожним днем кількість її підписників в Instagram лише збільшується. Це не може не тішити 16-річну Марію, адже в соцмережі вона проводить дуже багато часу.

Також дівчина розповіла, що інколи їй доводиться блокувати свою маму. За словами Марії, вона часто публікує відверті світлини, які артистка не схвалює. Саме через це 16-річна донька Олі Полякової блокує маму в Instagram.

Через 24 години дівчина розблоковує маму. Марія зізналась, що між ними часто виникають суперечки щодо того, які світлини публікувати у своєму акаунті.

А ще донька співачки розсекретила, що всі свої фото обробляє за допомогою фотошопу. Також нещодавно дівчина розповіла, скільки заробляє в Instagram.

Читайте також: 16-річна донька Олі Полякової розповіла, скільки заробляє в Instagram


Не пропустіть