Володимир Дантес розповів про гармонію у стосунках з Дорофєєвою та спільних дітей

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва вже 10 років разом. Подружжя перебуває у чудових стосунках та не уявляє життя одне без одного. Нещодавно у програмі “Життя відомих людей” артист розповів про гармонію у сім’ї та спільних дітей.

За словами Володимира Дантеса, дуже часто подружжю натякають завести спільну дитину. Проте, закохані поки що не поспішають ставати батьками.

Виконавець зізнався, що зовсім не проти стати батьком. Однак, наразі подружжя насолоджується сімейним життям та будує плани на майбутнє. Артисти впевнені, що ні в якому разі не потрібно звертати увагу на думку інших людей.

Володимир Дантес живе у своє задоволення й кожного дня робить кохану дружину щасливою. Також чоловік часто називає себе й Надю одним цілим. Він вже не уявляє життя без цієї людини.

А ще артист зізнався, що йому дуже не подобається, коли хтось розповідає, як правильно жити. З Дорофєєвою чоловік пройшов багато труднощів та випробовувань. Він неабияк вдячний їй за підтримку та розуміння. Також, за словами Дантеса, саме кохана дружина є його найбільшою мотивацією.

Читайте також: Тіну Кароль запідозрили у романі з Ivan NAVI


Не пропустіть