Трендовий манікюр 2021, який виглядає дорого і розкішно

Пропонуємо вам ознайомитись з основними трендами манікюру 2021 року, які виглядають дорого і розкішно.

Білий однотонний манікюр

Білий колір – це колір розкоші, чистоти і невинності. Не дарма монохромний образ в білому називають статусним і дорогим. Білий колір надає особливої чарівності, шику та елегантності. Можна вибирати білосніжно-білий колір, а можна грати на його півтонах, вибираючи молочно-білий, перловий, порцеляновий, алебастровий і т.д.

Синій однотонний манікюр

Синій колір – це колір розкоші, еліти, гармонії і спокою. Його вибирають природжені лідери, він викликає довіру і знижує тривогу. Не дарма синій колір однаково популярний як серед чоловіків, так і серед жінок. Манікюр в відтінках синього кольору актуальний в будь-який час року, його можна носити жінкам будь-якого віку і на будь-яку подію в житті.

Червоний однотонний манікюр

Наступним кольором розкоші вважається червоний. Це колір любові і пристрасті. Він розбурхує, запалює і закликає слідувати за ним. Зверніть увагу, що багато відомих світових брендів (Coca-Cola, Ferrari, Louboutin, Cartier і т.д) зробили акцент на червоному кольорі і отримали світову популярність. Манікюр в відтінках червоного – це розкіш кольору і привабливість.

Бордовий манікюр

Багато модниць обожнюють відтінки бордового і це не випадково. Цей колір викликає захоплення і асоціюється з благородністю. Дорогоцінний рубін, дороге вино, королівська мантія, розкішне життя і аристократія. Відтінки бордового кольору в нейл-індустрії користуються особливою популярністю, особливо в осінній період. Цей колір гарно виглядає як в сольній “партії”, так і в поєднанні з нейтральною колірною гамою.

Сірий однотонний манікюр

Ще кілька років тому сірі відтінки вважалися занадто нудними, апатичними і непоказними. Зараз затребувані всі відтінки сірого. Рік 2021 пройшов під егідою «абсолютно сірого» кольору (PANTONE 17-5104). До слова, європейська знать до 17 століття віддавала перевагу носити одяг сірих і темно-синіх відтінків, в той же час помітні кольори вважалися вульгарністю. Сірий однотонний манікюр доречний в будь-якій ситуації, він підходить жінці будь-якого віку.

Класичний французький манікюр

Безумовно, вибираючи френч, ви отримуєте стильний і універсальний манікюр, актуальність якого не піддається сумніву. Скільки б не придумували майстрині різного дизайну з френчем, саме класика цінується вище за все.

Манікюр в природних відтінках

Нюдові, рожеві, бежеві однотонні покриття за останні пару років стали маст-хевом будь-якого сезону. Модниці втомилися від блиску, стразів і складного дизайну. Вибираючи таке покриття, ви можете бути впевнені в тому, що ваш манікюр виглядає стильно, елегантно і дорого.

Манікюр без манікюру

Далеко не всі жінки роблять манікюр з шелаком. Останнім часом манікюр без манікюру користується особливою популярністю. При цьому нігті виглядають доглянутими, а нігтьова платина максимально природною.

Манікюр в пастельній гамі

Актуальність вибіленої колірної гами не піддається сумніву. Пастельні відтінки стали справжнім хітом останніх років. Вони затребувані в дизайні інтер’єрів, і в модній нейл-індустрії, вони замінили багато нейтральних відтінків. Манікюр в пастельній кольоровій гамі – це стиль і елегантність, розкіш і краса.

Мінімалізм

Втома від яскравого і помітного дизайну зробила мінімалістичний дизайн лідером будь-якого сезону. Ледь помітні малюнки, цятки, лінії або геометричні фігури на однотонному, максимально природному покритті виглядають благородно і не псують загальної картини.

Читайте також: Модний манікюр на короткі нігті 2021: нові ідеї, техніки, модні кольори


Не пропустіть