Володимир Дантес роздягнувся на сцені за 50 тисяч гривень

Відомий український шоумен та артист Володимир Дантес часто бере участь у благодійних проєктах. Під час війни він допомагає військовим. Чоловік організовує благодійні концерти та часто виступає для українських захисників. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу приємно здивував мережу. Володимир Дантес роздягнувся на сцені за 50 тисяч гривень.

Наразі шоумен перебуває у турі з гумористичним шоу. Разом з Олексієм Дурнєвим співак планує зібрати чималу суму коштів, аби допомогти військовим. Нещодавно колеги побували в Сумах. Саме там Володимир Дантес роздягнувся на сцені за 50 тисяч гривень. До слова, Дурнєв від такого сміливого вчинку друга не міг стримати сміх. Втім, попри все зіркам вдалося отримати донат у розмірі 50 тис. грн, який спрямується на потреби ЗСУ.

Глядачі оцінили вчинок Володимира Дантеса. Вони не очікували, що артист роздягнеться до спідньої білизни, залишивши лише футболку. Фоловери прокоментували ролик з шоуменом, який з’явився в мережі. Вони засипали чоловіка компліментами та приємними словами. А ще чимала кількість підписників додала, що Володимир Дантес робить багато хороших справ та завдяки своєму таланту допомагає військовим.

Читайте також: Відомий співак Ілля Перфенюк вперше став батьком

Не пропустіть