Олег Скрипка розповів, де навчаються його сини

Популярний український артист Олег Скрипка має велику сім’ю. Разом з дружиною він виховує двох синів та донечок. Найстаршому сину Олега Скрипки вже виповнилось 18 років. Музикант не дуже часто розповідає про свою сім’ю. Проте, нещодавно зірка українського шоу-бізнесу поділився, де навчаються його сини.

“Старший син він навчається історії. Він історик. Молодший син закінчує школу в цьому році і він хоче бути музикантом. Як він зробить свою кар’єру ми побачимо, але він пише свої музичні альбоми”, – розповів артист. Олег Скрипка додав, що дуже пишається дітьми. Молодший син планує піти його стопами. Хлопець давно захоплюється музикою та мріє підкорювати велику сцену.

Також Олег Скрипка зізнався, чи вступатиме молодший син в університет за кордоном. За словами чоловіка, поки що хлопець не замислювався над навчанням в іншій країні. Музикант заявив, що підтримає будь-який вибір сина. “Де буде можливість навчатися, там побачимо”, – прокоментував чоловік.

Також в Олега Скрипки є донечки. Однак, про них артист розказує вкрай рідко. Дівчата ще ходять до школи. Сімейними фото виконавець теж ділиться не дуже часто. Подружнє життя він тримає в секреті.

Читайте також: Наталія Денисенко влаштувала казкове весілля на Мальдівах та привітала чоловіка з річницею шлюбу

Не пропустіть